Νοε 29

Ενημέρωση γονέων

ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ «ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ»

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Σας ενημερώνουμε ότι:

Το σχολείο λειτουργεί καθημερινά πρωί από ώρα 8:10 έως 13:50.

Κάθε Τρίτη και Τετάρτη και ώρα 9:30π.μ. έως  12:30μ.μ. μπορείτε να επισκέπτεστε το σχολείο και να ενημερώνεστε για την επίδοση και τη συμπεριφορά των παιδιών σας. Οποιαδήποτε άλλη ημέρα επίσης μπορείτε να ενημερώνεστε από τους καθηγητές κατά την διάρκεια των διαλειμμάτων και των ωρών που δεν βρίσκονται σε αίθουσα διδασκαλίας.

Το τηλέφωνο επικοινωνίας του σχολείου είναι: 2493081207

Παρακαλούμε σε περίπτωση απουσίας του παιδιού σας να ενημερώνετε τη διεύθυνση του σχολείου στο παραπάνω τηλέφωνο.

Μπορείτε να επικοινωνείτε τηλεφωνικά τις ώρες λειτουργίας του σχολείου για οποιοδήποτε θέμα αφορά το παιδί σας.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΚΟΥΤΣΙΑΗ ΓΕΩΡΓΙΑ