»

Σεπ 09

ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΗΣ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ 2018-2019 ΤΩΝ Λ.Τ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος διδασκόντων του Γυμνασίου-Λ.Τ. Τσαριτσάνης συγχαίρουμε τους μαθητές μας για την εισαγωγή τους στα Πανεπιστήμια και τους ευχόμαστε καλές σπουδές και καλή φοιτητική ζωή.

ΒΙΤΚΟΥ ΡΩΞΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
ΖΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) Σ.Π.Α.
ΚΟΥΚΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟ ΒΑΛΜΠΟΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΟΥΛΤΣΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΦΑΝΗ ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΠΙΠΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΙΑΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΜΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
ΤΖΙΟΥΡΓΚΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΟΝΔΡΟΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.